- LAMALI

Ретро тефтер с подвързия от естествена, омаслена кожа, въжена отбелязка с кожен накрайник и добавен ремък с метална катарама. Книжното тяло е закрепено към корицата с конопени конци и е от ръчно направена памучна хартия. Допирът до дебелата, структурна хартия и естествената кожа, навява усещането за дневник от пиратски кораб, далечни страни, съкровища и пътешествия на загадъчни места. Закопчаването ще пази Вашите тайни планове на сигурно място.
Неустоим подарък за всички, които обичат естествените материали.
Корица: естествена, омаслена телешка кожа
Книжно тяло: ръчно направена памучна хартия
Брой страници: 200
Форма̀т на тефтера: прибл. 16х24см
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | естествена кожа |
| Цвят | кафяв |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Формат | 21х21 см |
| Брой страници (count) | 200 |
| Линиране | Бели |
| Тип корица | Естествена кожа |
| Подвързване | Шита |
| Грамаж на хартията (g/m²) | 100 |
| Цвят | Черен |
| С ластик | Да |
| С разделителна лента | Да |
| Перфорирани страници | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Кожен тефтер Enki – 200 стр., 16х24 см
Подобрете своето изживяване при писане с кожения тефтер Enki, който съчетава елегантен дизайн и високо качество. Идеален за професионалисти, творчески личности и всички, които ценят класическия стил и издръжливостта.
Ключови Предимства
- Премиум кожена корица — Елегантна и устойчива, предпазва записките ви и става още по-красива с времето.
- 200 страници качествена хартия — Достатъчно място за писане, скициране или водене на дневник.
- Идеален размер — 16х24 см осигурява перфектен баланс между преносимост и площ за писане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Формат | 16х24 см |
| Брой страници | 200 |
| Тип корица | Кожа |
Какво има в кутията
- Кожен тефтер Enki
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




